Novomanželé se rozloučili se všemi, kdo byli na svatbě a vydali se do sklepení. Severus ji tam donesl. Když ji zvedl do náruče, vypískla, protože to vůbec nečekala.

Pousmál se a odnášel si ji ke svým komnatám v odlehlé části sklepení. Lena se ho držela kolem krku, hlavu si opíralo o jeho rameno. Voněl po bylinkách. Pomalu se jí klížily oči, byla opravdu unavená, dnes toho na ni bylo příliš. Když ale došli až ke komnatám a Snape kouzlem odjistil dveře, ospalost z ní spadla. Rozhlédla se po útulném obývacím pokoji, ze kterého vedly dvoje dveře. Jedny do ložnice a druhé do kuchyně spojené s jídelnou. V ložnici se nacházely ještě jedny dveře vedoucí do koupelny.

Nejistě postávala u dveří, nevěděla, co má dělat, byla tak nervózní. Asi i proto si pohrávala se šaty. Její profesor si všiml, jak na tom je.

" Sprchu?" Zeptal se ledabyle. Doufal, že se pod teplou vodou alespoň trošku uvolní a uklidní. Vděčně se na něj podívala a kývla.

" Děkuji." Usmála se. Stále ještě nejistým krokem mířila ke koupelně. Severus mávl hůlkou a v koupelně se objevila noční košilka, župan a čistá osuška.

Lena se v koupelně cítila lépe, i když tak nevypadala. Podívala se do zrcadla a musela uznat, že v těch šatech vypadá krásně. Opatrně si je sundala a nyní byla před zrcadlem jen ve spodním prádle. Sama se sebou nebyla spokojená, kdo by byl, že? Byla středně vysoké postavy, silnější stehna a zadeček. Naopak její poprsí nebylo nějak výrazné. Povzdychla si a pustila si teplou sprchu, kam posléze šla. Všimla si, že na polici je spousta přípravků, pěn do koupelny a podobně. Nikdy si nemyslela, že má Snape pěnu do koupelny. Pak jí došlo, že to sem dal možná jen kvůli ní. Pousmála se a požitkářsky si vychutnávala teplou vodu, která jí bičovala tělo. Možná i proto přeslechla zavrzání dveří.

Severus chvíli vyčkával, chtěl jí dát čas, aby si uspořádala myšlenky. Poté vešel do koupelny. Nevšimla si ho, ale to mu nevadilo. Rychle se svlékl a vešel k ní do sprchovacího koutu. Polekala se, když za sebou ucítila něčí postavu. Přestala se mydlit a strnule zůstala stát. Severus si dal na ruku trochu sprchového gelu a začal se své ženě věnovat. Začal jí mydlit pěkně od krku, který mírně promasíroval. Cítil, jak se pod jeho dotyky Lena pomalu uvolňuje. Sjel po lopatkách až na zadeček a poté přes boky dopředu na bříško. Nyní jí objímal a tisknul se k ní celým svých tělem. Musela jasně cítit jeho vzrůstající erekci. Pomalu jel rukama nahoru, k jejím ňadrům, které toužil sevřít ve svých dlaních. Když své přání vyplnil, jeho žena slastně zanaříkala a natočila svou hlavu k němu. Využil toho a pohltil její ústa svými nenasytnými rty. Nechtěl, aby se polekala a tak nejprve pomalu jazykem objížděl konturu jejích sladkých úst. Dalo mu práci udržet se, ale dokázal to. Zavzdychala a pootevřela rty, sama byla překvapená svou reakcí. Snape využil situace jazykem začal plenit její ústa. Líbal ji hladově, vášnivě a přesto stále tak něžně a laskavě.

Lena byla chvíli zmatená a ohromená, ale poté se opatrně přidala. Bylo to pro ni všechno nové a nezvyklé, ale šíleně vzrušující. Objala svého profesora jednou rukou okolo krku a přitiskla se na něj. Cítila jeho pevné tělo a šíleně ji to vzrušovalo. Pomalu ale jistě odpadávaly její zábrany a předsudky. Vnímala jen jeho jazyk ve svých ústech a ruce, které jí putovaly po tělu.

Severus se odtrhnul od jejích úst a sjel rty k ušnímu lalůčku, kde jak zjistil, byla velmi citlivá. Svíjela se pod jeho dotyky jako hádě. Nevydržela to a otočila se k němu.

Pohled na jeho krásné tělo jí vzal dech. Pokožku měl sice světlou, nebylo znát žádné opálení, ale měl nádhernou figuru. Určitě hodně sportoval. Přitiskla se na něj, jeho stehno skončilo mezi jejíma nohama, ale jí to nevadilo, naopak. Dotýkala se jeho paží, svalnatého hrudníku, který byl porostlý jemnými černými chloupky a břicha. Níže se neodhodlala, i když ji to lákalo… Sem tak jeho pokožku obdarovala něžným polibkem.

Její manžel byl příjemně překvapený její iniciativou, ale líbilo se mu to. Opatrně pohnul stehnem a čekal, jaká bude její reakce, když se jeho pokožka otřela o její vlhkou jeskyňku. Pousmál se, když zasténala a slastně mu zaryla nehty do kůže. Nevadilo mu to, zastavil vodu, vyzvedl svou ženu do výšky, tak, aby mohla zaháknout nohy o jeho boky a odnášel ji do ložnice. Cestou je oba stačil i trošku osušit. I když to bylo dost složité, jeho žena ho stále vášnivě líbala a hladila ve vlasech a na krku. Připadalo mu to, že si chtěla vynahradit všechny ty dny, kdy s nikým nechodila a nemohla zažít, jak je to krásné.

Z výšky ji hodil na měkkou postel, vypadala jako bohyně. Vychutnával si ten pohled.

" Jsi nádherná," zašeptal ochraptěle a přilehl si k ní. Jen ji sledoval a kochal se tou krásou, která mu ležela v posteli. Lena znervózněla. Možná i proto se rozhodla dívání se na sebe ukončit a políbila jej. Dala mu jen krátký polibek.

Opatrně ji od sebe odtrhl a rozhodl se jí péči, kterou mu poskytla cestou do ložnice, oplatit. Položil ji do polštářů a polibky značil cestu přes krk až k jejím prsům… Dotýkal se jejího těla, jak nejdráždivěji uměl.

Líbal její ňadra, lízal a sál bradavku, dokud nebyla úplně tvrdá. Celou akci provedl i u druhého prsu. Lena přerývaně dýchala a tiše sténala. Bála se dát najevo své emoce. Její manžel si to možná uvědomil, protože jí do ucha zašeptal:

" Neboj se, jsme tady sami." Rozhodl se tu chvíli co nejvíce natahovat, chtěl ji co nejvíce vzrušit, aby jí proniknutí tolik nebolelo. Počítal, že je ještě pannou a nerad by jí ublížil a milování zhnusil. Nebyl šílenec a ani nadržené prase. Chtěl, aby se jí to líbilo, záleželo mu na tom, nechtěl, aby si myslela, že je jen bývalý necitelný smrtijed. Chtěl, aby o něm měla lepší mínění…

Sjel svými rty k její jeskyňce a začal ji dráždit. Vepisoval jí do klína své jméno, také sál klitoris. Na Lenu to bylo příliš, prožila svůj první orgasmus. Bylo to něco nepopsatelného, před očima se jí míjely červené kruhy. Cítila, že se prohnula jako luk a vykřikla. Zhluboka se nadechla a snažila se uklidnit.

Po chvíli začala vnímat jemné polibky na tváři. Usmála se na svého manžela, který k ní byl tak něžný. Toužila mu to oplatit, chtěla ho vidět svíjet se pod jejími dotyky. V očích jí ďábelsky zajiskřilo, hned poznal, že má něco v plánu.

Obkročmo se na něj posadila a zasypávala jeho tělo polibky a něžnými dotyky. Líbilo se jí, když tiše zasténal. To se odvážila a pohladila jeho chloubu. Slastně měl přivřené oči a vychutnával si každý dotek, který mu věnovala. Překvapilo jí, že penis byl horký a jemný. Také jí neuniklo, že někdo v této partii těla rozhodně nešetřil. Rozhodla se vyzkoušet to, o čem si holky vždycky špitaly v ložnici… Pohltila svými rty žalud jeho ztopořeného penisu. Dost ji udivilo, že penis byl bez chuti, jen na špičce trošku slaný. Zakulatila rty do "O" a začala pohybovat hlavou. Severus tiše sténal, byla opravdu velmi šikovná. Za chvíli ji zadržel, bylo toho na něj moc.

Položil ji na záda, líbal ji a vzrušoval. Teprve když si byl jistý, že je na pokraji orgasmu, tak na ní nalehl a pomalu do ní vstupoval. Snažil se být co nejněžnější, nerad by jí ublížil více než musel. Díval se jí do očí a líbal na tváře, snažil se ji uklidnit. Leně to nebylo zprvu vůbec příjemné, šlo poznat, že překonává bolest. Chtěl ji dát chvíli, aby si zvykla, ale ona jej popohnala k rychlejšímu tempu.

Na vrchol se dostali oba dva zároveň a tímto spojením taky zpečetili své manželství.

Severus nechtěl Lenu tížit svou váhou, vypadala tak křehce a zranitelně. V těch svatebních šatech mu připomínala panenku. Lehl si vedle ní a objal ji okolo ramen. Lena se k němu přitulila a položila mu svou hlavu na rameno. Ani jednomu z nich se nechtělo mluvit. Lena musela vstřebat silné zážitky a Severus nevěděl, co by jí měl říct. Vždyť si ho vzala jen proto, aby nezemřela… Nic jiného v tom nebylo… Nebo snad ano? Ne, určitě ne, takové štěstí by nemohl mít.

Lena vstřebávala silné zážitky posledních pár hodin. Bylo toho na ni trochu moc. Nejdříve svatba, teď úžasné milování s manželem… Ale co bude dál? Netušila, jak se k němu chovat, byl pro ni téměř cizí. Již dlouho jí imponuje, asi se do něj zamilovala, ale on to asi necítí. Co by mu asi mohla nabídnout? Myšlením jsou úplně někde jinde, oba mají tak rozdílné životy. Jak je skloubí dohromady?

" Co bude dále?" Zeptala se tiše. Severus pokrčil rameny.

" Všechno bude jako dříve, ale budeš bydlet tady se mnou. Až ti bude sedmnáct, což je za dva měsíce, tak se můžeš se mnou rozvést, nemělo by ti hrozit nebezpečí ze strany Malfoye, po právní stránce na tebe nebude mít žádné právo." Lena přikývla. Přemýšlela, jestli se sním vůbec bude chtít rozvést. Odehnala vtíravé myšlenky lehkým zavrtěním hlavou. Pohodlně si lehla na manželovo rameno a hrála si s jemnými černými chloupky na jeho hrudi. Jemně se usmívala, byl to takový ten zasněný úsměv plný naděje.

Severus svou ženu jemně hladil po zádech a rukou. Všiml si, že je velmi unavená, pomalu usínala. Vtiskl ji polibek na čelo a sám zavřel oči.

17.06.2008 17:19:56
ginerdefarell

Pokud ještě někdo chodí na tyhle stránky... Jste rádi, že se opět vracím k psaní?

Ano (218 | 97%)
Ne (6 | 3%)
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one