Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "8994"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
kdy bude další prosíím
ahoj, úžasný:) těšim se na další kapitolku:)smiley
už aby tu bylo pokračování, moc pěkná povídka...smiley
Tak ještě jednou já, nedalo mě to a stále jsem špekulovala nad tím tvým slovním spojením nezávisti hodně situace a správně česky by to mělo být ... nezáviděníhodné situace.
Nádhera,už se nemůžu dočkat další kapitoly.
hezká povídka, a chudák Bella
Musím uznat, že tato povídka mě fascinujue. Je dokonale procítěná, má výborný námět i děj. Moc se těším na další poktačování, které bude, jak doufá, co nejdřív. Na tuhle povídku se vždy těším a když zapnu počítač a kontroluji oblíbené blogy,tenhle je hned mezi prvními.

Tak jen tak dál...
Takže predtým, než som ti sem napísala koment, prečítala som si všetky komentáre pod mojím. Musím povedať, že Daybreak vyjadrila môj názor úplne presne. Táto poviedka je perfektná, precítená, zaujme čitateľa a hlavne v nej nechýba romantika. Je strašné, čo postihlo Bellu a verím, že ju nenecháš zomrieť a dáš jej šancu pokračovať v živote, aj keby to mala byť upíria podoba. Zaslúži si to. Ja budem i naďalej sledovať jej kroky a očakávať s nedočkavosťou ďalšiu kapitolku, ktorá nám odhalí ďalšie osudy všetkých hrdinov tejto poviedky. Vďaka Ti už vopred. smiley
Moc hezká kapitola stejně jako celá povídka 8-)

Vím že komentář není nic moc ale já nejsem na dlouhé proslovy a rozhodně ze své hlavy nedostanu něco takového jako Daybreak ;-)
chudák Bella, povídka je vážně super
Přemýšlela jsem, dlouho jsem přemýšlela, co ti na tuhle kapitolku napsat! Ani nevíš, jak moc je to těžké číst. Aspoň tedy pro mě. Měla jsem pocit, že neuklidním své rozklepané ruce a nedonutím oči, aby se aspoň na malý okamžik zavřely.

Ta povídka je krásná, procítěná. Mám nemalé tušení, co je to za nemoc. Věř mi, že o medicíně toho vím tolik, že bych ji mohla dělat. Ale o to nejde. Nevím, jestli Bellu nenecháš zemřít, či tak, ale na tom vlastně nezáleží. Ta povídka je krásná v jedné věci. Ať už Bella zemře či nikoliv, má naději, že se z ní stane upír a bude moct žít dál. Bohužel to v normálním životě nejde. Je spousty alternativ léčby, je spousty možností, ale druhou šanci osud nedává. Tady nejsou upíři, kteří by mohli proměnit umírajícího člověka, aby mohl žít věčně. Život je děsně krátký a přesto strašně krásný. Bell´s zná jeho cenu a je smířená se smrtí. Je strašně těžké vyrovnat se s tím, že člověk musí umřít. A ještě horší je, když víme, kolik času nám přibližně zbývá. Když člověk ví, kolik týdnů, takřka dní mu zbývá.

Nejhorší na smrti je, že se musíme rozloučit s těmi, které milujeme. Nás to možná přestane po smrti bolet, ale je? Doufám, že dáš Belle druhou šanci, protože každý si ji zaslouží. Zvlášť někdo, kdo je mladý, plný života, lásky a přátelství.

Děkuji za krásnou kapitolku a doufám, že pokračování bude brzy.

S pozdravem a přáním ať tě Múza provází

Daybreak...

Svítání předchází dlouhá a temná noc...
V první řadě chci poděkovat za věnování, moc mě potěšilo. Jinak kapitolku jsem moc uvítala a už se těším na další. To bych nebyla zase já, kdybych tam nenarazila na dvě chyby, které mě trochu více vytrhly z textu. První byla ta nezávistivá situace, či jak si to tam psala, asi bych použila jiné spojení, něco jako jsem v situaci, kterou by mi záviděl málo kdo. A ta druhá byla nějaká známky z matiky nebo tak nějak a mělo by to tam být vyskloňovaný jinak. Ale to jsou jen drobnosti. Opravdu byl obsah dost poutavý.
ježiš to je krása.smiley už jsem se nemohla dočkat pokračování. Dnes jsem tu byla třikrát a na po čtvrté další kapitolka, fakt jsi mě potěšilasmiley snad dodáš pokračování do nedříve, protože to asi dlouho nevydržím. Když už tak píši, četla jsem všechny tvoje povídky a fakt supersmiley. Tak rychle další, prooosíímsmiley
krááása....rychle dalšíí smileysmiley
05.06.2009 21:16:39
ginerdefarell

Pokud ještě někdo chodí na tyhle stránky... Jste rádi, že se opět vracím k psaní?

Ano (199 | 98%)
Ne (4 | 2%)
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one